X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Wojewódzkie Centrum Pediatrii Kubalonka również dla dorosłych

04 sie 2022
Źródło: rynekzdrowia.pl

Wojewódzkie Centrum Pediatrii Kubalonka położone w Istebnej w województwie śląskim, otwiera się na dorosłych pacjentów. Udostępniono szpitalną przestrzeń, co właśnie dla dorosłych pacjentów oznacza, że będą oni krócej czekali na świadczenia.

Dotychczas pacjenci leczeni w ośrodku, którym jest Wojewódzkie Centrum Pediatrii Kubalonka, a także w Śląskim Centrum Rehabilitacji i Prewencji w Ustroniu, musieli dość długo czekać na skorzystanie z poszczególnych świadczeń, w tym rehabilitacji. Dodatkowo przeznaczona wolna przestrzeń szpitalna oznacza, że teraz czas oczekiwania dla pacjentów dorosłych skróci się, ale nie będzie to miało negatywnego wpływu na usługi świadczone pacjentom z Centrum Pediatrii.

Co więcej, w planach są remonty wybranych pomieszczeń, dzięki czemu skorzystają również mali pacjenci. Część kosztów związanych z powyższymi działaniami, wzięła na siebie placówka z Ustronia. Pozyskane oszczędności będzie więc można przeznaczyć na utrzymanie oraz modernizację ośrodka dla dzieci.

Kubalonka wydała około 120 tysięcy złotych na przystosowanie istniejącego centrum na oddział zamiejscowy, w tym na doposażenie kuchni.

Więcej szczegółów i aktualności można znaleźć TUTAJ.

Zakończyła się budowa nowoczesnego Centrum Rehabilitacji w Radomiu!
Innowacyjne Centrum Rehabilitacji w Bydgoszczy
Białostockie Centrum Onkologii realizuje projekt rehabilitacji przeciwobrzękowej
Centrum Technologicznie Wspomaganej Rehabilitacji w Poznaniu wznawia działalność
x
Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco zapisz się na newsletter