X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Reklama

******

www.rehabiznes.pl jest najnowocześniejszym, biznesowym Portalem skierowanym do branży rehabilitacyjnej. To kolejny krok w naszym rozwoju po sukcesach ostatnio otwartych portali:

Tym razem swoje działania kierujemy do fizjoterapeutów oraz wszystkich osób związanych z branżą rehabilitacyjną. Poza warstwą edukacyjną, otrzymacie Państwo od nas porady ekspertów, artykuły biznesowe, a także wiele treści związanych z prowadzeniem własnej działalności oraz reklamowania w mediach społecznościowych. Co tydzień przesyłamy newsletter z podsumowaniem całego tygodnia tak, aby ułatwić Państwu dostęp do najważniejszych informacji. Opieramy swoje działania na renomie tworzonej na targach Reha Trade Show na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Grupa docelowa

Reha Biznes to portal biznesowy skierowany do fizjoterapeutów, którzy chcą rozpocząć bądź rozwijać swój biznes, a także do osób prowadzących działalność w branży rehabilitacyjnej. Poza prezentowanymi treściami z zakresu innowacji czy inwestycji, posiadamy również KATALOG FIRM oraz BAZĘ FIZJOTERAPEUTÓW. Jest to również idealne miejsce do zareklamowania Państwa działalności. Dostosowujemy profil kampanii marketingowej zgodnie z oczekiwaniami ze strony klienta.

Formy reklamy dla reklamodawców biznesowych:

  • Artykuł sponsorowany na stronie głównej - Umieszczany w TOP 3 portalu, udostępniany w social mediach: Facebook, Linkedin, Instagram.
  • Banner na stronie głównej Portalu - Wyświetlany na stronie głównej pod określoną kategorią. Banery rotują co 5 dni, tak żeby każdy partner mógł pojawić się pod TOP 3.
  • Pasek przewijany (scroll footer) - Wyświetlany stale na stronie głównej i na każdej podstronie u dołu ekranu.
  • Artykuł sponsorowany w newsletterze - Możliwość umieszczenia baneru w TOP newslettera wysyłanego do bazy mailingowej.
  • Dedykowany mailing - Dedykowany mailing firmy wysyłany do określonej bazy.
  • Klasyczne banery wyświetlane w górnej części serwisu - Oferujemy większość klasycznych form reklamy, jak billboard, podwójny billboard, wideboard itp., rozliczane na zasadzie płatności za określony okres (nie akceptujemy płatności od kliknięć, rejestracji, sprzedaży produktu, itp.) lub baner w newsletterze.
  • Artykuł w newsletterze w TOP1 – umieszczenie jako n1 artykułu w newsletterze wysyłanym do bazy kontaktów.
  • Wywiad - oferujemy możliwość wywiadu w formie video, live lub w formie pisanej.

Formularz kontaktowy

***

***

*

 

x
Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco zapisz się na newsletter