X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów w kolarstwie!

11 lip 2022
Źródło: KIF

W sierpniu i wrześniu tego roku odbędą się Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów w kolarstwie! Tegoroczna edycja uzyskała patronat honorowy Prezesa KRF, o czym informuje Krajowa Izba Fizjoterapeutów.

Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów przewidziane są dla każdego fizjoterapeuty, który posiada numer prawa wykonywania zawodu i opłaca składki członkowskie.

Edycja szosowa odbywająca się w Inowrocławiu została przewidziana na 6 sierpnia. Natomiast edycja górska odbędzie się w Świeradowie, na dystansie Classic Bike Maraton, 17 września.

Zarówno fizjoterapeuci, jak i fizjoterapeutki, którzy wezmą udział w zawodach, będą mogli liczyć na równolegle prowadzoną klasyfikację. Zostaną z niej wyłonieni zwycięzcy w kategorii OPEN. Uzyskają oni tytuły Mistrza i Mistrzyni Polski fizjoterapeutów. Ponadto będzie również prowadzona klasyfikacja w kategoriach wiekowych.

Regulamin zawodów w Inowrocławiu można znaleźć na stronie http://osir.inowroclaw.pl/OSIR/, natomiast najważniejsze informacje dotyczące rywalizacji w Świeradowie dostępne są pod adresem witryny internetowej https://bikemaraton.com.pl/.

Przydatne informacje, m.in. dotyczące rejestracji uczestników, dostępne są TUTAJ.

Czarny Czwartek – 30 czerwca protest fizjoterapeutów
Dokumenty potrzebne do uzyskania PWZFz – komunikat KIF!
Program stypendialny dla przyszłych fizjoterapeutów – czym zachęca?
Państwowy Egzamin Fizjoterapeutyczny do likwidacji?
x
Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco zapisz się na newsletter