X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej

09 cze 2022
Źródło: curatio.pl

W dniach 23-24 września br. odbędą się Międzynarodowe Targi Turystyki Medycznej i Profilaktyki Zdrowotnej CURATIO. Jest to nowe wydarzenie organizowane przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO.

Wydarzenie poświęcone będzie dziedzinom turystyki medycznej, uzdrowiskowej, beauty oraz wellness. Ponadto zaplanowano program konferencyjny, a w nim tematy dotyczące:

- turystyki medycznej

- bariatrii

- rehabilitacji pocovidowej.

Podczas targów CURATIO pojawią się trzy bloki tematyczne. W pierwszym dniu konferencji omawiana będzie szeroko pojęta turystyka medyczna. Zarówno pod względem turystyki medycznej rozwijającej się w Polsce, jak i w krajach zagranicznych.

Drugi dzień konferencji zostanie przeznaczony między innymi na tematykę uzdrowiskową. Tę, która w dobie pandemii stała się jeszcze ważniejsza, ponieważ przed uzdrowiskami pojawiło się wyzwanie związane z rehabilitacją post-covidową.

Nie zabraknie także bloku tematycznego poświęconego szeroko pojętej rehabilitacji pocovidowej. Mowa będzie między innymi o powikłaniach i metodach rehabilitacji.

Wszelkie szczegóły na temat wydarzenia można znaleźć TUTAJ.

V Międzynarodowy Kongres PTUG 2022
Współpraca dietetyk - fizjoterapeuta w służbie pacjentowi
Portal Reha Biznes łączy siły z PTAK WARSAW EXPO
Przełomowe rozwiązanie dedykowane placówkom rehabilitacyjnym.
x
Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco zapisz się na newsletter