X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Kolejna edycja konkursu na pracę magisterską z fizjoterapii!

19 lip 2022
Źrodło: KIF

Kolejna edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską z fizjoterapii została ogłoszona przez Krajową Izbę Fizjoterapeutów.

Konkurs, którego organizatorem jest Krajowa Izba Fizjoterapeutów, przy współudziale czasopisma “Physiotherapy Review”, ma na celu zachęcanie absolwentów fizjoterapii do dalszego rozwoju naukowego. Jest również sposobem na pokazanie ich osiągnięć znacznie szerszemu gronu, ponieważ zwycięskie prace ukazują się we wspomnianym czasopiśmie.

Laureaci konkursu będą mogli liczyć na nagrody finansowe. Ponadto, czasopismo Physiotherapy Review, w którym ukażą się manuskrypty przygotowane przez laureatów, znajduje się na liście czasopism punktowanych.

Kolejna edycja konkursu przewidziana jest dla absolwentów fizjoterapii, którzy swoje prace magisterskie obronili w roku 2021/2022, nie później niż do 30 września 2022. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 28 października 2022 roku.

Regulamin i pozostałe niezbędne informacje dotyczące konkursu można znaleźć TUTAJ.

Nie jest to jedyne tego typu wydarzenie, które zostało skierowane do osób związanych z branżą fizjoterapii i rehabilitacji. Wciąż można wziąć udział w XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Otwarte Drzwi", organizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Do konkursu można zgłaszać prace magisterskie i doktorskie, które związane są z zagadnieniami niepełnosprawności w różnych wymiarach. O szczegółach związanych z tym konkursem pisaliśmy w „Otwarte Drzwi” – XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami każdego z konkursów. To bowiem świetna szansa na dalszy rozwój naukowy.

Nietypowy sprzęt rehabilitacyjny zaprojektowany przez studentów Uniwersytetu Artystycznego
Na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego powstanie sztuczna ręka!
Środowisko akademickie stworzyło innowacyjne urządzenie do rehabilitacji rąk
Inteligentny stetoskop nagrodzony w konkursie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
x
Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco zapisz się na newsletter