X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

IV Konferencja Sekson – patronat merytoryczny KIF

29 wrz 2022
Źródło: kif.info.pl

IV konferencja Sekson - o seksualności i rodzicielstwie osób z niepełnosprawnością ruchową – to wydarzenie organizowane przez fundację AVALON. Wydarzenie zyskało patronat merytoryczny Krajowej Izby Fizjoterapeutów.

IV Konferencja Sekson odbędzie się w dniach 15-16 października br. w Warszawie. Podczas konferencji spotkają się reprezentanci środowisk osób z niepełnosprawnością, ginekologów, seksuologów, fizjoterapeutów, psychologów oraz organizacji pozarządowych. W wydarzeniu udział wezmą również reprezentanci środowisk rządowych i instytucji pomocowych. Całość poświęcona zostanie tematyce seksualności i rodzicielstwa osób, które zmagają się z niepełnosprawnościami ruchowymi.

Według organizatorów:

Chcemy zrzeszać doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin, a przy ich wsparciu wpływać na zmianę postrzegania osób z niepełnosprawnością jako osób aktywne seksualnie, niezależne, gotowe na rodzicielstwo.

Podczas tegorocznej edycji uczestnicy będą mieli okazję nie tylko wysłuchać prelekcji, ale i wziąć udział w warsztatach, w trakcie których zyskają wiedzę m.in. z zakresu fizjoterapii.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć TUTAJ.

Piknik Zawodów Zaufania Publicznego – relacja
Konferencja naukowo-warsztatowa: Kompleks barkowy w ujęciu terapeutyczno-diagnostycznym
Konferencja medyczna pt. „Kompleksowe leczenie, rehabilitacja oraz edukacja - priorytety nowoczesnej opieki zdrowotnej” już 29 września!
STAY IN THE GAME - Praktyczne zastosowanie medycyny w sporcie – już w grudniu!
x
Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco zapisz się na newsletter