X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Tomasz Chomiuk - MobileMed | Recepta na Ruch

Dr n. med. Tomasz Chomiuk – specjalista fizjoterapii, założyciel Mobilemed, podcaster.

Tomasz biznesowo z branżą fizjoterapeutyczną związany jest od 2004 roku. Początkowo zajmował się firmą Fizjomed, następnie Arenamed a obecnie odpowiada za rozwój Mobilemed – największej w Polsce sieci mobilnych fizjoterapeutów (ponad 140 fizjoterapeutów w ponad 80 miejscowościach).

Poza działalnością biznesową od 12 lat zajmuję dydaktyką i badaniami w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Jego prace naukowe poświęcone są głównie badaniom nad wpływem aktywności fizycznej na układ sercowo naczyniowy. Jest członkiem Sekcji Kardiologii Sportowej PTK oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Stylu Życia.

Tomasz to praktyk z wieloletnim doświadczeniem oraz rzetelną wiedzą specjalistyczną. W codziennej praktyce fizjoterapeutycznej stosuje metody pracy związane z ortopedyczną terapią manualną oraz Medycznym Treningiem Funkcjonalnym.

Od niedawna prowadzi projekt „Recepta na Ruch”, który jest jednocześnie podcastem, blogiem i kanałem na YouTube. Zadaniem projektu jest promowanie aktywności fizycznej i nauczanie pacjentów jak mądrze mogą z niej korzystać. Goście audycji to lekarze, fizjoterapeuci, trenerzy oraz sportowcy.

x
Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco zapisz się na newsletter