X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

mgr Michalina Pokorska - fizjoterapeuta dziecięcy

Magister fizjoterapii, specjalizujący się w pediatrii i neonatologii. Specjalista, prowadzący własny gabinet fizjoterapii Kinesis i ekspert Portalu eFizjoterapia.pl.

Od ponad 10 lat zajmuje się diagnostyką rozwojową, wspomaganiem prawidłowego rozwoju fizjologicznego, wczesną interwencją oraz rehabilitacją dzieci i noworodków.

Michalina Pokorska ukończyła studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Akademii Medycznej we Wrocławiu. Pracuje jako fizjoterapeuta dzieci i niemowląt. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się diagnostyką rozwojową, rehabilitacją neurologiczną, rehabilitacją mt. Vojty, masażem kobiet w ciąży oraz kinesiotapingiem. Stale udoskonala swój warsztat i rozwija umiejętności terapeutyczne, biorąc aktywny udział w kursach, szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach naukowych.

Ponadto regularnie spotyka się ze swoimi pacjentami na zajęciach szkoły rodzenia, podczas których wprowadza przyszłych rodziców w tematy związane z opieką nad noworodkami. Pomaga im nauczyć się prawidłowego podnoszenia, noszenia oraz zmian pozycji dzieci w taki sposób, aby wspierać prawidłowy rozwój zarówno w czynnościach pielęgnacyjnych, jak i przy zabawie.

Dla Michaliny Pokorskiej fizjoterapia to nie tylko zawód - to przede wszystkim pasja. Każda nowa umiejętność to osiąganie rzeczy pozornie niemożliwych.

x
Zapisz się do newslettera