X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Karolina i Michał Dachowscy - Fizjo4life | ZdrowyBiznes.pl

Karolina i Michał Dachowscy  - właściciele warszawskiego Studia zdrowego ciała i ruchu Fizjo4life.

Zaczynali w 2012 roku od małego, 8-metrowego gabinetu rehabilitacji na Pradze. Jednak ich marzenia od zawsze sięgały znacznie dalej. W ciągu 8 lat rozbudowali Studio do unikatowej butikowej przestrzeni, oferującej kompleksowe usługi związane ze zdrowiem. Poszerzyli swój zespół specjalistów tworząc team wyjątkowych i uzupełniających się ludzi, którzy razem z nimi tworzą wizerunek Studia.

"Jesteśmy małżeństwem, które od zawsze razem pracuje. Czy uważamy to za problem? Zdecydowanie nie! Razem tworzymy mózg wszystkich operacji, będąc jak jego dwie półkule. Uzupełniamy się, posiadamy wspólne cele i nawzajem napędzamy do działania. Nasze różnorodne charaktery sprawiają, ze każdy z prowadzonych przez nas biznesów ma swój unikatowy styl. Doskonale znamy potrzeby i wyzwania stojące przed trenerami i fizjoterapeutami. Znamy branżę prozdrowotnych usług i wiemy, jak się w niej odnaleźć. Dzięki wielu szkoleniom i mentoringowi nauczyliśmy się sprawnie poruszać w marketingu, ustalać strategie sprzedażowe i rozwojowe. Znamy wartość networkingu i wiemy, jak nawiązywać wartościowe współprace. Jesteśmy kreatywni, bezkompromisowi i ukierunkowani na cel."

Nakładem własnej wiedzy, ciężkiej pracy i wyjątkowo wysokich ambicji stworzyli biznes, który jest jednocześnie ich ogromną pasją. Uwielbiają trudne przypadki, a im większe wyzwanie, tym bardziej rośnie nich upór w odnalezieniu i wdrożeniu działających rozwiązań. Wierzą, że najważniejszym narzędziem w tworzeniu każdego biznesu, oprócz solidnych podstaw, takich jak znajomość branży i fach w ręku, jest marketing. "Bez niego w obecnym świecie nie sprzedasz nic."

x
Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco zapisz się na newsletter