X
Menu główne
Menu kategorii
facebook

Bezpieczne placówki medyczne - VireWall z innowacyjnym rozwiązaniem wkracza na rynek

14 gru 2021
źródło: artykuł sponsorowany

Pandemia mocno wpłynęła na rynek i świadomość społeczeństwa. Zaczęliśmy przywiązywać większą uwagę do bezpieczeństwa i dbałości o zdrowie. Ostatni rok to również ogromne wyzwanie pod kątem zapewnienia bezpiecznej przestrzeni pracownikom i pacjentom przez placówki medyczne i rehabilitacyjne.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku i aktualną sytuacje, firma IOS Polska stworzyła efektywne systemy do oczyszczania i sterylizacji powietrza oraz jedyny na świecie sterylizator powierzchni. Jak sami zapewniają, zamierzają zdjąć z osób zarządzających miliardy problemów. Prace nad produktami trwały rok czasu. Miesiąc temu firma weszła oficjalnie na rynek i już zbiera faworytów wśród różnych branż (m.in. przez placówki medyczne).

placówki medyczne

Spośród wielu dostępnych rozwiązań na rynku, oczyszczacz VireWall wyróżnia się efektywnym 8 warstwowym systemem filtracyjnym, wykorzystującym w konstrukcji m.in. filtr HEPA 14, a także stacje do dezynfekcji UV-C. Jako jedyny posiada 5 letnią gwarancję, odwrotny (prawidłowy) cykl oczyszczania powietrza (zasysa powietrze od góry a wypuszcza dołem), a także potwierdzoną licznymi badaniami 99,995% skuteczność usuwania grzybów, roztoczy, bakterii, wirusów, w tym SARS Cov 2 z powietrza.

placówki medyczne

Systemy cieszą się dużą popularnością w Powiatowym Szpitalu w Łęcznej (przeczytaj: https://rehabiznes.pl/szpital-w-lecznej-siega-po-nowoczesne-rozwiazania/), gdzie zabezpieczają przestrzeń recepcji, korytarze, salę covidową, a także sale do rehabilitacji.

IOS Polska był partnerem wydarzenia podczas VI Europejskiego Kongresu Samorządów w Mikołajkach. Firma zabezpieczała Kongres, tworząc w hotelu w Mikołajkach, strefy bezpiecznego powietrza, wolnego od smogu, wirusów, bakterii i roztoczy. CEO Rafał Torczyński, wziął udział w panelach dyskusyjnych, proponując alternatywne do leków metody ochrony zdrowia.

Podczas wydarzenia, bardzo dużym zainteresowaniem spotkał się system VireWall Soluva H, - jedyny dostępny na świecie sterylizator powierzchni. To doskonały system, który nie tylko dezynfekuje powierzchnie, ale także pomaga zaoszczędzić budżet na detergentach i środkach czystości. System spodobał się właścicielom Szpitali i Pogotowia Ratunkowego. Obecnie podczas dezynfekcji karetki aktualnymi metodami, po każdej dezynfekcji pojazd jest wyłączony z użytku na 2 godziny. Sterylizacja za pomocą VireWall Soluva H pozwala na dezynfekcję powierzchni dosłownie w kilka minut.

Zobacz relację z kongresu:

Założyciele IOS Polska wkraczają na polski rynek z misją stworzenia w Europie stref bezpiecznego powietrza. Ich działania nie ograniczają się jedynie do wirusów. Flagowy system VireWall oczyszcza powietrze z roztoczy, bakterii, grzybów, zanieczyszczeń. Przebywając w biurze czy innych przestrzeniach oddychamy smogiem, który jest przyczyną 76000 zgonów rocznie. Skuteczność Systemów VireWall została potwierdzona badaniami.

Zapraszamy do obejrzenia materiału z badań, który pokazuje jak wygląda powietrze, którym oddychamy:

IOS Polska ma ambitne plany rozwoju połączone z edukacją i budowaniem świadomości społeczeństwa pod kątem czystego powietrza i ochrony zdrowia. Aktualnie systemy znajdują się Publicznej Szkole nr 400 w Wilanowie, w Powiatowym Szpitalu w Łęcznej, obiektach eventowych, salach konferencyjnych, klubach fitness, przedszkolach. Kolejne realizacje zostaną zrealizowane jeszcze w tym miesiącu.

więcej informacji: www.virewall.pl

Czego uczy nas Bohemian Rhapsody o muzyce w terapii ruchowej?
USG w fizjoterapii – znaczenie obrazowania rehabilitacyjnego w procesie terapeutycznym
Powstaje nowy oddział rehabilitacji pulmonologicznej
USG w fizjoterapii – zakres kompetencji w praktyce klinicznej
x
Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco zapisz się na newsletter